ОРТОПТИЧНИЙ КАБІНЕТ

медсестра дитячого ортоптичного кабінету Наталя Попач

  В нашому ортоптичному кабінеті використовуються традиційні методики відновлення і стимуляції зорових функцій. Заняття на апаратних тренажерах дозволяють поліпшити зір за рахунок розслаблення м'язів ока, поліпшення кровопостачання, прискорення відновних процесів, підвищення працездатності і резервів адаптації зорової системи в цілому.

 У нас є все для того, щоб зберегти та відновити зір дітей! 
Лікувальні процедури в ортоптичному кабінеті

Курс консервативного лікування  призначається лікарем кожному пацієнту індивідуально, залежно від стану його організму, віку, супутніх захворювань та стану здоров'я очей і гостроти зору. Комплекс процедур розрахований на 10 днів, щоденно це 4-5 апаратів, що разом займає не більше 60-90 хвилин. Всі процедури безпечні і безболісні, таз легкістю виконуються нашими навіть найменшими пацієнтами.

Кабінет ортоптичного лікування Центру Наталії Мержиєвської

Кабінет ортоптики покращує зір на унікальному сучасному обладнанні. Це магнітотерапія, лазеротерапія, фототерапія, електростимуляція, спеціальний очний вакуумний масаж та комплекс спеціалізованих комп'ютерних програм.

Медсестра ортоптичного кабінету Наталія Попач

Медсестра ортоптичного кабінету Наталія Попач - професіонал своєї справи, працює тут вже 15 років.

плеоптичне  та ортоптичне  лікування очних хвороб у дітей

Ми слідкуємо за новими розробками зарубіжних і вітчизняних вчених у дитячій офтальмології та у нашому Центрі їх впроваджуємо - як метод лікування амбліопії при косоокості з використанням мікропризматичних окулярів для відновлення бінокулярного зору.

Консервативне лікування зору за допомогою фізіотерапевтичних методів

Для закріплення ефекту комплексної терапії важливо загальне дотримання гігієни зору, дозоване зорове навантаження, очна гімнастика, заняття спортом і регулярне відвідування лікаря-офтальмолога. Якісна офтальмологічна допомога дітям сьогодні цілком доступна в Рівному! 

Апаратне лікування зору

Ми також здійснюємо післяопераційний супровід пацієнтів, що перенесли лазерне оперативне втручання. Тобто, на один день вони їдуть у Київ на операцію (подібних операцій у Рівному не роблять), а потім пацієнти знаходяться під наглядом у нас. Результати післяопераційного огляду вносяться в медичну карту.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

 Офтальмологічний центр Наталії Мержиєвської
33019 м. Рівне, вул. М. Карнаухова, 31
Ліцензія МОЗ Украіни №231 від 23.04.2016 р.

Прийом лікаря: з 14 год. до 18 год. (крім сб., нд.)
Дитячий ортоптичний кабінет: з 10 год. до 18 год.
Всі права застережено © 2009-2021.