Консервативне  лікування

Консервативне плеоптичне та ортоптичне лікування

Консервативне лікування проводиться під постійним наглядом лікаря - ми відслідковуємо за допомогою приладів навіть найменші позитивні зміни  і допомагаємо їх закріпити, бо саме ці маленькі зміни ведуть до великої перемоги над слабозорістю і сліпотою, повертають всі барви!

У нас є все для того, щоб зберегти та відновити зір дітей!
Консервативне лікування під наглядом лікаря

Зберегти і відновити зір допомагають сучасні ортоптичні прилади, у кожного з них - своя дія і призначення, а в комплексі вони здатні суттєво допомогти і стимулювати стійке покращання зору. Всі процедури, що застосовуються у нашому ортоптичному кабінеті  для лікування дітей, є безпечними та безболісними.

Кабінет ортоптичного лікування

Апаратне лікування зору -  комплекс комп’ютерних, лазерних і психологічних тренувань зору для стимуляції зорового аналізатора, розвитку здатності ока до фокусування на різні відстані, нормалізації тонусу очних м’язів, поліпшення кровообігу і живлення очей.

 Курс консервативного плеопто-ортоптичного лікування для відновлення зорових функцій складається індивідуально з врахуванням кожного конкретного захворювання. Курс розрахований на 10 днів і включає щоденно 4-5 апаратів, що разомзаймає приблизно 60-90 хвилин.
дитина потребує ретельного огляду лікаря
Маємо все необхідне обладнання, щоб підібрати ефективну індивідуальну програму лікування для Вашої дитини. Спостерігатимемо динаміку процесів у зоровій системі, розробимо план профілактичних заходів й оглядів.
ІНФРАЧЕРВОНА ЛАЗЕРНА ТЕРАПІЯ
Інфрачервона лазерна терапія

з близької відстані - забезпечує «фізіологічний масаж» циліарного м'яза, покращує трофіку тканини ока, знімає спазм акомодацій. Використовується при міопії, ністагмі, косоокості, зоров ій скотомі.

ВАКУУМНИЙ МАСАЖ
Вакуумний масаж стимулює роботу циліарного м'яза

Апарат АМВО-01 впливає дією перемінного вакууму, що подається у спеціальні окуляри - «міні-барокамери». Покращує кровообіг в оці, гідродинаміку, стимулює роботу циліарного м'яза, покращує регенерацію, синтез РНК, підвищує оксигенацю тканин ока і його придатків. Для лікування порушень акомодації, амбліопії, міопії, захворювань очей метаболічного характеру, глаукомі .

ЕЛЕКТРОСТИМУЛЯЦІЯ
Електростимуляція лікування уражень зорового нерва і сітківки

Дозований електричний струм малої інтенсивності з особливою конфігурацією імпульсів використовується для діагностики та лікування уражень зорового нерва і сітківки, а також спазму акомодації. Особливо ефективна при лікуванні атрофії зорового нерва.

МАГНІТОТЕРАПІЯ (АТОС)
Магнітотерапія при лікуванні внутрішньоочних крововиливів і тромбозів ретінальних вен

Дія реверсивного пульсуючого магнітного поля з приставкою Амбліо-1 призначена для місцевої безмедикаментозної терапії при таких захворюваннях, як внутріочний крововилив, тромбоз ЦВС, неврит зорового нерва. Має розсмоктувальну, протизапальну, судинорозширювальну і протинабрякову дію, використовується при лікуванні внутрішньоочних крововиливів і тромбозів ретінальних вен, а також амбліопії і для посилення терапевтичного ефекту при лікуванні спазму акомодації.

 ПРИСТРІЙ «ІЗУМРУД» (лазер)
Стимуляція зору спекл-полем лазерного випромінювання

 Стимуляція безперервним або модульованим спекл-полем лазерного випромінювання зеленої області спектра (з довжиною хвилі 532 нм) поліпшує вегетативну регуляцію, нормалізує кровонаповнення судин, покращує мікроциркуляцію. Використовується при лікуванні глаукоми, короткозорості, спазму акомодації, міопії, хвороб сітківки та зорового нерва, різних форм амбліопії і запальних захворювань очей.

 ПРИСТРІЙ «МІРАЖ»
Формування бінокулярного зору при співдружній косоокості

 Пристрій призначений для формування бінокулярного зору при співдружній косоокості, допомагає відновленню біфовеального злиття в період формування бінокулярного зору завдяки використанню бінокулярних послідовних образів.
Показання до застосування: порушення зорових функцій та бінокулярного зору при співдружній косоокості; розвиток бінокулярного зору після хірургії косоокості.

 ПРИСТРІЙ «ЦВЕТОРИТМ»
Кольоро-імпульсний вплив 4-ма кольорами

 Приставка до апаратa "АМО-АТОС". Терапевтична дія заснована на кольоро-імпульсному впливі 4-ма кольорами на вибір або їх автоматичним перебором, що сприймаються сітківкою ока і зоровими центрами, пов'язаними з регулюючими структурами ЦНС ігіпоталамо-лімбічної системою. Сприяє відновленню балансу нейротрансміттерів і обумовлює позитивні зрушення при короткозорості, астигматизмі, амбліопії, патології зорового нерва сітківки, зоровій втомі.

 ОКУЛЯРИ ПАНКОВА
Квантова терапія зору

 Апарат кольороімпульсної квантової терапії зору, покращує живлення переднього очного відрізка (рогівку, радужку, кришталик), стимулює судинну і лімфатичну системи очного яблука, активізує процес нейронної передачі сигналів і їх зорове сприйняття. Світлові імпульси масажують внутрішні м'язи ока, звужуючи і розширюючи зіниці, знімають спазм, збільшують силу м'яза акомодації. Використовується при амбліопії, короткозорості, частковій атрофії зорового нерва, дистрофічних захворювань сітківки, після офтальмологічних операцій. 

 АПАРАТ «СТРУМОЧОК»
Cтимуляціz зору при амбліопії

 призначений для лікування і стабілізації міопічного процесу, зняття спазму акомодації, стимуляції зору при амбліопії, для зниження втоми при зоровому навантаженні. Прилад забезпечує тренування апарату акомодації, конвергенції, розвитку фузійних резервів.

Апарат «Амбліотер»
Лікування прогресуючої короткозорості

«Амбліотер» призначений для лікування амбліопії, функціонального недорозвитку сітківки, починаючи з раннього дитячого віку та для підвищення гостроти зору амбліопічного ока зі співдружньою косоокістю. Лікувальний  ефект: індуктивне розгальмування кіркових відділів зорового аналізатора за допомогою фотостимуляції та ефекту послідовних образів.

 АДФТ-4 «ВЕСЕЛКА»cveto-ritm_3.jpg
Стимуляція сітківки ока

 Апарат для динамічної офтальмохромотерапії з підібраним діапазоном частот модуляції світлового потоку. Лікування за допомогою динамічного впливу світловим потоком і колірної стимуляції. Застосовується для відновлення мікроциркуляції крові, лікування спазму акомодації, амбліопії, міопії, атрофії зорового нерва, косоокісті, зорової втоми.

 КОМПЛЕКС КОМП'ЮТЕРНИХ ПРОГРАМ
Лікування міопії, амбліопії та консервативне лікування косоокості

Застосовується для лікування міопії, амбліопії та консервативного лікування косоокості, що дозволяє досягнути правильного положення очей, відновити бінокулярний зір у 70% випадків без хірургічного втручання. Ефективне лікування в реабілітаційний період після операції з приводу косоокості.

 КОМПЛЕКС «БОСЛАБ-ЗІР»
Відео-комп'ютерний аутотренінг

Відео-комп'ютерний аутотренінг на основі біологічного зворотного зв'язку застосовується при всіх випадках стабільного зниження гостроти зору - короткозорості, далекозорості та астигматизмі, амбліопії, косоокості та ністагмі, спазмі акомодації, дистрофії сітківки, атрофії зорового нерва. Відновлення контролю з боку нервової системи за процесами, що протікають в зоровому аналізаторі. Корекція діяльності механізмів мозку, відповідальних за регуляцію функцій зору. Курс лікування складається з 15 - 20 півгодинних сеансів.

 ВКА  «Амбліокор»
 Відео-комп'ютерний комплекс

 Відео-комп'ютерний комплекс застосовується для лікування всіх форм амбліопії і пов'язаної з амбліопією косоокості і ністагму; реабілітації пацієнтів з органічними формами патології (глаукома, дистрофія сітківки, дистрофія зорового нерва). Відновлює контроль нервової системи над процесами в зоровому аналізаторі, розвиває природну здатність головного мозку відновлювати зображення, яке спотворюється на сітківці ока, відновлювати гостроту зору при аметропіі: короткозорості, далекозорості та астигматизмі.

 МАКУЛОСТИМУЛЯТОР «МКС-Ц»
Лікування за допомогою динамічного впливу світловим потоком і колірної стимуляції.

 Стимуляція сітківки ока, поля зору, кольоротерапія. Призначений для зняття зорової втоми, підвищення гостроти зору, лікування амбліопії і косоокості у дітей, починаючи з раннього віку. Перед початком тренувань перевіряється гострота зору без корекції і з корекцією. При невеликій різниці в гостроті зору обох очей лікування проводиться при бінокулярному спостереженні частотно-просторової решітки. При різниці в гостроті зору 0,3 і більше лікують кожне око окремо.

 МІКРОПРИЗМАТИЧНІ ОКУЛЯРИ
виготовлення сферопризматичних окулярів

 Застосовуються при лікуванні страбізму. Допомагають точно розрахувати кут косоокості, щоб натренувати око правильно сприймати зображення, досягти відновлення бінокулярного зору. За допомогою набору призменних компенсаторів КК-42 офтальмолог дозує вид косоокості і аномалію рефракції, за результатами обстеження виписує рецепт на виготовлення сферопризматичних окулярів в лабораторії ІПРІ НАН України за спеціально розробленою технологією.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Офтальмологічний центр Наталії Мержиєвської
33019 м. Рівне, вул. М. Карнаухова, 31
Ліцензія МОЗ Украіни №231 від 23.04.2016 р.

Прийом лікаря: з 14 год. до 18 год. (крім сб., нд.)
Дитячий ортоптичний кабінет: з 10 год. до 18 год.
Всі права застережено © 2009-2021.