ОРТОПТИЧНИЙ КАБІНЕТ:

Якісна офтальмологічна допомога дітям

У нас є все для того, щоб
зберегти та відновити зір дітей!

Наш кабінет ортоптики покращує і відновлює зір за допомогою традиційних методів на унікальному сучасному обладнанні. В ортоптичному кабінеті використовується спеціальна методика відновлення і стимуляції зорових функцій.  Це комплекс процедур, який призначається кожному пацієнту особисто, виходячи із стану його організму, віку, супутніх захворювань та стану здоров'я очей і гостроти зору.

Для наших пацієнтів застосовуємо найсучасніші методи корекції зору. Це магнітотерапія, лазеротерапія, фототерапія, електростимуляція, спеціальний очний вакуумний масаж та  комплекс спеціалізованих комп'ютерних програм.

Ми уважно слідкуємо за новими розробками зарубіжних і вітчизняних вчених у дитячій офтальмології та одними з перших впроваджуємо їх у нашому Центрі. Ми  впровадили метод лікування амбліопії при косоокості з використанням мікропризматичних окулярів, які скорочують час лікування і допомагають точно розрахувати кут косоокості, натренувати око правильно сприймати зображення, досягти відновлення бінокулярного зору. На сьогодні рецепти на виготовлення сферо-призматичних окулярів виписують лише 50 лікарів-офтальмологів провідних клінік України, які освоїли дану методику. Також у нашому Центрі ми використовуємо новий сучасний метод лікування амбліопії із застосуванням розумних окулярів ViDi Smart Occlusion Glasses. Окуляри оснащені спеціальною рідкокристалічною лінзою, яка періодично закриває здорове око, зручні, ефективні і призначені для дітей від 3 до 10 років. Якщо дитині також необхідна корекція аметропії, то електронні окуляри підбираються з урахуванням рецепта, виписаного офтальмологом. Таким чином одночасно лікуються і проблеми із зором, і "ледаче око".

Ми також здійснюємо післяопераційний супровід пацієнтів, що перенесли лазерне оперативне втручання. Тобто, на один день вони їдуть у Київ на операцію (подібних операцій у Рівному не роблять), а потім вони знаходяться під наглядом у нас.

Якісна офтальмологічна допомога сьогодні доступна! Сучасні ортоптичні прилади допоможуть зберегти і відновити зір дітей.

Звертайтесь в наш ортоптичний кабінет для обстеження і лікування.
Не дозволяйте порушенням зору перейти у хронічні хвороби очей.
Адже ціну доброго зору ми пізнаємо тільки тоді, коли його втрачаємо.

Лікар–офтальмолог вищої категорії Мержиєвська Наталія Петрівна

Курс консервативного лікування для відновлення зорових функцій складається індивідуально з врахуванням кожного конкретного захворювання. Він розрахований на 10 днів.
Щоденно це 4-5 апаратів, що займає не більше 60-90 хвилин.

Залежно від рекомендацій лікаря в курс можуть увійти:

 • Інфрачервона лазерна терапія
 • Вакуумний масаж
 • Електростимуляція
 • Магнітотерапія («АТОС + Амбліо-1»)
 • Апарат «Струмочок»
 • Апарат «Цветоритм»
 • Апарат «Мираж»
 • Макулостимулятор «МКС-Ц»
 • Апарат  «ІЗУМРУД» (лазер)
 • Апарат кольороімпульсної терапії ОКУЛЯРИ ПАНКОВА
 • Апарат динамічної офтальмохромотерапії «ВЕСЕЛКА»
 • Електрофорез «НІОН»
 • Динамічна офтальмохромотерапія
 • Програмно-апаратний комплекс «БОСЛАБ-ЗІР»
 • Відео-комп'ютерний аутотренінг ВКА «Амбліокор»
 • Комплекс комп'ютерних програм
Дитячий ортоптичний кабінет

Заняття на апаратних тренажерах дозволяють поліпшити зір за рахунок розслаблення м'язів ока, поліпшення кровопостачання, прискорення відновних процесів, підвищення працездатності і резервів адаптації зорової системи в цілому. Процедури безпечні і безболісні, з легкістю виконуються нашими навіть найменшими пацієнтами. Для закріплення ефекту комплексної терапії важливо загальне дотримання гігієни зору, дозоване зорове навантаження, очна гімнастика, заняття спортом і регулярне відвідування лікаря-офтальмолога!  

Мержиєвська Наталія Петрівна
дитячий ортоптичний кабінет

У нас є все необхідне для того, щоб зберегти та відновити зір дітей!

💙 💛 САМОЛІКУВАННЯ  МОЖЕ  БУТИ  ШКІДЛИВИМ  ДЛЯ  ВАШОГО  ЗДОРОВ'Я ! 💙 💛
 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів
Офтальмологічний центр Мержиєвської Н.П. Дитячий ортоптичний кабінет. © Всі права застережено. All rights reserved. Copyright 2009-2018.
 

Make a free website with Yola