Якісна офтальмологічна допомога сьогодні доступна! 


Консервативне лікування проводиться під постійним наглядом лікаря

В нашому ортоптичному кабінеті для корекції, відновлення і стимуляції зорових функцій використовуються спеціальні методики, комплекс процедур призначається кожному пацієнту індивідуально.

Консервативне лікування проводиться під постійним наглядом лікаря - адже ми раді навіть найменшим позитивним змінам, які відслідковуємо за допомогою приладів і допомагаємо їх закріпити, бо саме ці маленькі зміни ведуть до великої перемоги над слабозорістю і сліпотою, повертають всі барви життя.

Зберегти і відновити зір дітей допомагають сучасні ортоптичні прилади, які ми використовуємо в нашому кабінеті. У кожного з них - своя дія і призначення, а в комплексі вони здатні суттєво допомогти і стимулювати стійке покращання зору. Всі процедури, що застосовуються в Офтальмологічному центрі Мержиєвської Н.П.  для лікування дітей, є безпечними та безболісними.


● ІНФРАЧЕРВОНА ЛАЗЕРНА ТЕРАПІЯ
з близької відстані - забезпечує «фізіологічний масаж» циліарного м'яза, покращує трофіку тканини ока, знімає спазм акомодацій. Використовується при міопії, ністагмі, косоокості, зоров ій скотомі.

● ВАКУУМНИЙ МАСАЖ
(забезпечує дію перемінним вакуумом, що подається у спеціальні окуляри - «міні-барокамери») - це покращує кровообіг в оці, гідродинаміку, стимулює роботу циліарного м'яза, покращує регенерацію, синтез РНК, підвищує оксигенацю тканин ока і його придатків. Застосовується для лікування порушень акомодації, амбліопії, захворювань очей метаболічного характеру, глаукомі, прогресуючій міопії.

● ЕЛЕКТРОСТИМУЛЯЦІЯ
(дозований електричний струм малої інтенсивності з особливою конфігурацією імпульсів) використовується для діагностики та лікування уражень зорового нерва і сітківки, а також спазму акомодації.
Особливо ефективна при лікуванні атрофії зорового нерва.

● МАГНІТОТЕРАПІЯ (АТОС)
(дія реверсивного пульсуючого магнітного поля) з приставкою Амбліо-1 призначена для місцевої безмедикаментозної терапії при таких захворюваннях, як внутріочний крововилив, тромбоз ЦВС, неврит зорового нерва. Має розсмоктувальну, протизапальну, судинорозширювальну і протинабрякову дію, використовується при лікуванні внутрішньоочних крововиливів і тромбозів ретінальних вен, а також амбліопії і для посилення терапевтичного ефекту при лікуванні спазму акомодації.

● ПРИСТРІЙ "ІЗУМРУД" (лазер)
Стимуляція безперервним або модульованим спекл-полем лазерного випромінювання зеленої області спектра (з довжиною хвилі 532 нм) поліпшує вегетативну регуляцію, нормалізує кровонаповнення судин, покращує мікроциркуляцію. Використовується при лікуванні глаукоми, короткозорості, спазму акомодації, міопії, хвороб сітківки та зорового нерва, різних форм амбліопії і запальних захворювань очей.

● ОКУЛЯРИ ПАНКОВА
Апарат кольороімпульсної квантової терапії зору, покращує живлення переднього очного відрізка (рогівку, радужку, кришталик), стимулює  судинну і лімфатичну системи очного яблука, активізує процес нейронної передачі сигналів і їх зорове сприйняття. Світлові імпульси викликають масаж внутрішніх м'язів ока. Рефлекторно звужуючи і розширюючи зіниці, знімають спазм, збільшують силу м'яза акомодації. Використовується при амбліопії, короткозорості, частковій атрофії зорового нерва, дистрофічних захворювань сітківки, після офтальмологічних операцій.
спеціальні окуляри - «міні-барокамери»
Окуляри Панкова
● АПАРАТ «СТРУМОЧОК»
призначений для лікування і стабілізації міопічного процесу, зняття спазму акомодації, стимуляції зору при амбліопії, для зниження втоми при зоровому навантаженні.

● ЕЛЕКТРОФОРЕЗ «НІОН»
застосовується для лікування запальних процесів придатків ока, дистрофічних захворювань сітківки зорового нерва і прогресуючої короткозорості.

● АДФТ-4 «ВЕСЕЛКА»
Апарат для динамічної офтальмохромотерапії з підібраним діапазоном частот модуляції світлового потоку. Лікування за допомогою динамічного впливу світловим потоком і колірної стимуляції. Терапевтичний ефект: - нормалізація мікроциркуляції крові; протизапальна, протинабрякова і аналгетична дія; біостимулюючий ефект.

● МАКУЛОСТИМУЛЯТОР «МКС-Ц»
призначений для зняття і профілактики зорової втоми, підвищення гостроти зору, лікування амбліопії і косоокості у дітей, починаючи з раннього віку. 
Стимуляція сітківки ока і всього поля зору, кольоротерапія.
Перед початком тренувань перевіряється гострота зору без корекції і з корекцією. У разі невеликої різниці в гостроті зору обох очей лікування проводиться при бінокулярному спостереженні частотно-просторової решітки. При різниці в гостроті зору 0,3 і більше лікують кожне око окремо.
КОМПЛЕКС КОМП'ЮТЕРНИХ ПРОГРАМ
Ортоптичний кабінет, Відео-комп'ютерний аутотренінг

● КОМПЛЕКС "БОСЛАБ-ЗІР"
застосовується при всіх випадках стабільного зниження гостроти зору - короткозорості, далекозорості та астигматизмі, амбліопії, косоокості та ністагмі, спазмі акомодації, дистрофії сітківки, атрофії зорового нерва.
Відео-комп'ютерний аутотренінг на основі біологічного зворотного зв'язку. Відновлення контролю з боку нервової системи за процесами, що протікають в зоровому аналізаторі. Корекція діяльності механізмів мозку, відповідальних за регуляцію функцій зору. Курс лікування складається з 15 - 20 півгодинних сеансів.

● ВІДЕО-КОМП'ЮТЕРНИЙ АУТОТРЕНІНГ (ВКА - «Амбліокор»)
застосовується для лікування всіх форм амбліопії і пов'язаної з амбліопією косоокості і ністагму; реабілітації пацієнтів з органічними формами патології (глаукома, дистрофія сітківки, дистрофія зорового нерва). Застосування ВКА дозволяє відновлювати контроль нервової системи над процесами, що відбуваються в зоровому аналізаторі, розвиває природну здатність головного мозку відновлювати зображення, яке спотворюється на сітківці ока, відновлювати гостроту зору при всіх формах аметропіі: короткозорості, далекозорості та астигматизмі, особливо ефективний прилад при важких формах аметропіі в дитячому віці.

● КОМПЛЕКС КОМП'ЮТЕРНИХ ПРОГРАМ
застосовується для лікування міопії, амбліопії та консервативного лікування косоокості, що дозволяє досягнути правильного положення очей, відновити бінокулярний зір у 70% випадків без хірургічного втручання.

● ЕЛЕКТРОННІ СМАРТ-ОКУЛЯРИ ViDi ДЛЯ ЛІКУВАННЯ АМБЛІОПІЇ
Електронні смарт-окуляри ViDi Smart Occlusion Glasses з рідкокристалічними лінзами для лікування амбліопії у дітей від 3 до 10 років. Завдяки короткочасному затемненню, дитина швидко звикає до свого «гаджету», який не приносить морального дискомфорту (на відміну від заклеювання очей), і планомірно займається лікуванням амбліопії та розвитком бінокулярного зору. При використанні VIDI в зоровому процесі бере участь і здорове око, формуючи нові нейронні зв'язки в зоровій корі головного мозку, яка відповідає за обробку візуальної інформації. Якщо дитині необхідна корекція аметропії, електронні окуляри підбираються з урахуванням рецепта, виписаного офтальмологом.

● МІКРОПРИЗМАТИЧНІ ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КОСООКОСТІ
застосування мікропризматичних окулярів допомагає точно розрахувати кут косоокості, натренувати око правильно сприймати зображення, досягти відновлення бінокулярного зору. За допомогою набору призменних компенсаторів КК-42 офтальмолог дозує вид косоокості і аномалію рефракції, за результатами обстеження виписує рецепт на виготовлення сферопризматичних окулярів в лабораторії ІПРІ НАН України за спеціально розробленою технологією.

Ортоптичний кабінет. Заняття на апаратних тренажерах
Електронні смарт-окуляри ViDi Smart Occlusion Glasses

 

 
Дитячий ортоптичний кабінет
АДФТ-4 «ВЕСЕЛКА» Апарат для динамічної офтальмохромотерапії
Апарат для тренування акомодації
ПРИСТРІЙ
МАГНІТОТЕРАПІЯ (АТОС з приставкою «АМБЛИО-1»)
Консервативне лікування проводиться під постійним наглядом лікаря
 

Make a free website with Yola